Bilindiği üzere web sistematiği internetin esasını oluşturuyor ve web sayfaları bu alanda büyük bir rekabet halinde. Tabii bir Google sıra bulucu kullanarak sayfanızın bu rekabetin hangi boyutunda olduğunu öğrenmeniz pekâlâ mümkün. Peki, bu algoritma sayfanızın geleceği açısından neden önemli? Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden sıralama takibi yapan yazılımımız hakkındaki önemli detayları paylaşmaya başlayalım. Öncelikle web sayfamızın özel yazılımı olan yenilikçi Google sıra bulucu yazılımını kullanmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Çünkü benzer sistemlere göre çok daha avantajlı ve detaylı sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Üstelik yazılımı ve lisansı tamamen sayfamıza ait bu yazılım çok yönlü araştırma yapabilmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlandı.Sitem Kaçıncı Sırada Diye Merak Etmenize Gerek Kalmadı

Web sayfa yöneticileri gayet iyi bilirler ki Google’da ilk sayfalarda olmak büyük bir avantajdır ve her yönetici sitem kaçıncı sırada sorusunun yanıtını mutlaka bilmek ister. İsterseniz şimdi bu ve benzer sorularınızın yanıtlarını bulacağınız yazılımımızı nasıl kullanacağınız hakkındaki bilgileri aktaralım;

    •    Rahat kullanım açısından oldukça basit bir arayüz tasarladık ve her bir yönerge için farklı butonlar geliştirdik.
    •    Öncelikle sıralamasını öğrenmek istediğiniz web sayfasını ilgili bölüme ekliyorsunuz.
    •    Daha sonra anahtar kelime bölümüne dilediğiniz kelimeleri yazıyorsunuz ve enter tuşuna basmanız sayfanızın sırasını bulmanız için yeterli oluyor.
    •    Özel yazılım sıra bulucu ayrıca bu kelimeleri hafızasına kaydediyor ve otomatik olarak günlük verileri yine kayıt altına alıyor ve sizlere daha sonra sunmak için arşivliyor. Dolayısıyla her gün aynı kelimeleri tekrar tekrar kontrol etmenize gerek kalmıyor.
    •    Aynı zamanda bu yazılım sayesinde rakiplerinizin hangi kelimelerde ilk sayfalarda olduğunu da rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Bu algoritmanın web sayfanızın strateji geliştirmesi açısından oldukça önemli olduğunun altını çizmekte yarar görüyoruz.
    •    Yazılımımızın bir başka üstün özelliği de benzer uygulamalardan farklı olarak sıralamanızı grafiksel veriler olarak sizlere sunmasıdır.
    •    Ayrıca Masaüstü, Tablet ve Telefonlar için farklı kategorilerde sitenizin sıralamasını izlemenizde mümkündür.
    •    Tabi yazılımımızın başka bir önemli avantajı da sizlere benzer anahtar kelimelerle tavsiyelerde bulunmasıdır. Bu analizleri şablon üzerinde teşhis ederek web sayfanıza yön verebilirsiniz.
    •    Bunun yanı sıra seo analizi, siteye yapılan geri bağlantılar (backlinks) yine yazılımımızın diğer avantajları arasında sayılabilir
    •    Yazılımımız aynı zamanda farklı arama motorlarının analizlerini de sizlere saniyeler içerisinde sunabiliyor. Dolayısıyla Google veya Yandex seçeneklerini tercih ederek hangi arama motorunda hangi sırada olduğunu kolayca bulabiliyorsunuz

Görüldüğü üzere birçok farklı fonksiyonu aynı anda yerine getiren Google sıra bulucu yazılımımız, webmasterlar açısından büyük avantajları beraberinde getiriyor. Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Yazılımı kullanabilmeniz için web sayfamıza üye olmanız gerekiyor ve ancak üyelik aktivasyonu sonrasında saymış olduğumuz fonksiyonları kullanıma açıyoruz. Lütfen sizlere sayısız avantajlar sağlayacak Google sıra bulucu yazılımımız ile ilgili bilmek istediklerinizi iletişim seçeneklerimiz üzerinden bize iletiniz. Üstün özellikleri ile yazılımımızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Sosyal Ağlarda Biz